Welcome guest, please Вхід or Реєстрація

Форум інформаційного порталу м. Сарни

вітання президента з новим роком

Аватар
РангРангРангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 504

Зареєстрований 2008-01-22

ПП

У зв’язку з фінансовою кризою,незабаром усі банки України об’єднаються в один банк,Об’єднаний банк (ОБ’ЄБАНК),або Національний Єдиний банк (НАЄБАНК) Любі друзі! З відповідальністю повідомляю вам,що в Україні не буде голоду в зв’язку з кризою, буде невеличкий піст! Я би навіть сказав пістець!

З повагою,щиро ваш...В.Ющенко.

Аватар
РангРангРангРангРангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 1074

Зареєстрований 2006-02-03

ПП

pandorra - 04 Січень 2009 11:57

У зв’язку з фінансовою кризою,незабаром усі банки України об’єднаються в один банк,Об’єднаний банк (ОБ’ЄБАНК),або Національний Єдиний банк (НАЄБАНК) Любі друзі! З відповідальністю повідомляю вам,що в Україні не буде голоду в зв’язку з кризою, буде невеличкий піст! Я би навіть сказав пістець!

З повагою,щиро ваш...В.Ющенко.

щось я нічого не зрозумів, це прикол ? то чому в ций темі?

Аватар
РангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 327

Зареєстрований 2007-12-21

ПП

неа друг мой ...гггг
ето ен прикол...ето реальность xDDDDD

Підпис

ВсЁ покупается и всЁ продается.
Все Покупаются и все продаются.
Нет Незаменимых людей,есть только Верные друзья.

If you believe, your dreams come true.

>>>>>>>>>>>>>>ЖМИ СЮДА<<<<<<<<<<<<<<

Аватар
РангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 269

Зареєстрований 2007-01-20

ПП

Доречі привітання було, якщо честно, “гавняче”. Все більше і більше верне від його “щирих промов” та прохань віднестись до “всього що відбувається” з терпінням та розумінням.
З.И: Краще б думав що з Газом робити. Точніше де і за скільки його брати. Що з ним робити думаю ми придумаємо.)
З.И2: Зато Голодомор визнали геноцидом. Еклмн. Це звичайно чудово, але дивлячись на те що зараз відбувається, думається аби він не повторився.

Підпис

signature_image