Welcome guest, please Вхід or Реєстрація

Форум інформаційного порталу м. Сарни

Біле Озеро

< 1 2 3

РангРанг

Всього повідомлень 46

Зареєстрований 2009-11-15

ПП

Такс, вирішили і поїхали. Вчора а точніше в суботу в 8:00 зібралися на автовокзалі, і тут до нас підійшов Дядько Іван запропонувавши нам особистий бус який відвезе нас до самого озера за 450грн, розуміється що і забере звідти. Але нам ціна не сподобалась, по-перше що сильно дорого а в нас була ще компанія не надто велика. Поїхали на маршрутці, за 18 грн на “стоячих” місця пів дороги проїхали, не сильно вразило але нічого, навіть радий що сіли в саме ту маршрутку, з 5 чоловік компанії стало 15 ))) Відпочили добре, жалко тільки що не вистачило їжі, але за 10-15 метрів від місця де були була розташована палатка у якій продавали і пиво і хліб і каву і накрутка я сказав би не така велика, брали дівчині “Айс Мікс” в Сарнах 5грн там 6, думаю не так і багато, думав буде більше. Назад їхали майже так само, сіли в маршрутку “Біле Озеро - Кузнецовськ” за 5грн доїхали, а там вже “кузнецовськ - Сарни” за такі пересадки ми запплатили 18 грн. Народу було багато але місце знайти було не важко. Раджу їхати, не пожалкуєте...

Аватар
РангРангРангРангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 908

Зареєстрований 2006-03-19

ПП

Да, був на минулих вихідних, і не в людних місцях, а через лісництво проїздив. відпочили класно, але щось не те. Я туди отмахав за кермом 90км, а у вечері обратно - весь відпочинок нафіг
Краще роїду на Сомінне, за Клесовом, в два рази ближче, озеро не гірше, народу набагато поменше, тай якщо захочу переночувати - будиночок не проблема

РангРанг

Всього повідомлень 46

Зареєстрований 2009-11-15

ПП

Не знаю. Ми старался піти якнайдалі, але дійшовши до таблички “кінець зони відпочинку” а подивившись вперед люди й далі сиділи, ми “плюнули” та я розбили палатку прямо біля тієї таблички. Нам ожна й сказати повезло біля нас були знайомі з Сарн то не потрібно було нікого залишати щоб дивилася за речами... Бо кажуть одні приїжджають на відпочинок а інші “на роботу”.  Ще й подорозі з “збільшили компанію” познайомившись з дівчатами з Костополя. Відпочили просто КЛАСНО, через недільки 2 може й раніше знову будемо їхати. А на Смоінном ніразу не був, фото б в студію було б не погано...

Аватар
РангРангРангРангРангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 1315

Зареєстрований 2006-01-13

ПП

Ти на тому Сомінному був раніше? Туди на ласапеді або джипі їхати треба. На початку 90 був там раз з 6. Ночували і в палатках і в одному і в другому доміку. Все класно , дві речі погано - дорога і комарі....

Аватар

Всього повідомлень 908

ПП

KIRIV - 02 Серпень 2010 17:25

Ти на тому Сомінному був раніше? Туди на ласапеді або джипі їхати треба. На початку 90 був там раз з 6. Ночували і в палатках і в одному і в другому доміку. Все класно , дві речі погано - дорога і комарі....

Ти в мене питаєш? Якщо в мене, то відповім - так

Я в Клесові пррожив до 2001 року, а це озеро недалечко.
На рахунок дороги скажу так - якщо посушливе літо - можна проїхати і не тільки на лісапеді

Аватар
РангРангРангРангРангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 1315

Зареєстрований 2006-01-13

ПП

Ті дві калюжі в лісі які ніколи не висихають і пісочок - нікуди не ділися мабуть........

Аватар

Всього повідомлень 908

ПП

KIRIV - 03 Серпень 2010 10:10

Ті дві калюжі в лісі які ніколи не висихають і пісочок - нікуди не ділися мабуть........

)))) було якось, що висохли))))