Welcome guest, please Вхід or Реєстрація

Opera 10.50 - знову найшвидший браузер!!!

Аватар
РангРангРангРангРангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 3271

Зареєстрований 2005-11-22

ПП

Так хто там ще не оновився?)))

Про нову версію можна почитати тут -  http://habrahabr.ru/company/opera/blog/86036/

А завантажити нову версію можна з офіційного сайту - http://opera.com/

Згідно нашої статистики переважна більшість відвідувачів нашого сайту використовує Оперу wink

Підпис

Реєстрація на форумі закрита вже дуже довгий час, і можливо відновиться і перший час буде лише по запрошеннях вже зареєстрованих користувачів. Нагадування паролю

РангРанг

Всього повідомлень 46

Зареєстрований 2009-11-15

ПП

Опера (на мою думку) це самий затянутий браузер в світі !!! Я вітановлював різні версію ВСІ “висять” допомагає лише ALT+DEL або перезагрузка комп’ютера ((( Особисто я використовую Mozilla FireFox - для мене ідеальний браузер.

З.І. Може це в мене такий комп я не знаю характеристики ніби то не погані но опера то .....

Аватар

Всього повідомлень 3271

ПП

Sani4kin - 02 Березень 2010 17:13

Опера (на мою думку) це самий затянутий браузер в світі !!! Я вітановлював різні версію ВСІ “висять” допомагає лише ALT+DEL або перезагрузка комп’ютера ((( Особисто я використовую Mozilla FireFox - для мене ідеальний браузер.

З.І. Може це в мене такий комп я не знаю характеристики ніби то не погані но опера то .....

Скажу що це просто нереально,щоб браузер отак просто вісів, ти мабуть просто не любиш Оперу тому таке і пишеш)))) так би написав на якому сайті саме сайті Опера вісить, а так...... а останню таки встанови, раджу, там багато чого нового
+ набагато швидша і легша за ФФ
у мене в роботі постійно як мінімум стандартно 10-20 і немає ніяких проблем, а ФФ же просто жере кучу памяті

для ФФ прикольно ще куча різних аддонів, але ж вони не завжди використовуються і не завжди потрібні, для відладки я звичайно ж використовую і його, але для серфінгу в неті Опера саме то )))

(в мене звичайно ж останні версії Опери і ФФ)

Підпис

Реєстрація на форумі закрита вже дуже довгий час, і можливо відновиться і перший час буде лише по запрошеннях вже зареєстрованих користувачів. Нагадування паролю

РангРанг

Всього повідомлень 46

Зареєстрований 2009-11-15

ПП

Ну я поставлю цю нову оперу подивлюсь шо і як воно. А от вісить в мене опера практично на всіх сайтах. Грузиш якусь сторніку в інтернеті зависає починаєш клацати по тій Опреі пише “Не отвечает”

Аватар
РангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 220

Зареєстрований 2007-09-21

ПП

Я собі вже поставив, нібито робить нормально. До цього була Опера 10, глюків ніяких небуло

Підпис

signature_image
Аватар

Всього повідомлень 1074

Зареєстрований 2006-02-03

ПП

в мене в опері відкрито постійно з 30 вкладок , а то і більше, немає глюків, правда при перегляді онлайн відео трохи проц. грузить

Аватар
РангРангРангРангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 956

Зареєстрований 2007-10-18

ПП

В мене з першого дня релызу бета версії була протягом тижня.... так і не зміг звикнути... щось вона мені не по душі..!! Мусив вертатись на 10.10 ))

Підпис

signature_image
Аватар

Всього повідомлень 1074

Зареєстрований 2006-02-03

ПП

imon4ik - 03 Березень 2010 15:34

В мене з першого дня релызу бета версії була протягом тижня.... так і не зміг звикнути... щось вона мені не по душі..!! Мусив вертатись на 10.10 ))

Вона майже не відрізняється від 10.10

Аватар

Всього повідомлень 3271

ПП

imon4ik - 03 Березень 2010 15:34

ну в мене теж спочатку паралельно стояла, і перші білди Опери да були не дуже, то вилітали (відправляв декілька багрепортів, вилітали і на деяких сторінках сарни.інфо), то ще шось, але коли вже пішли RC (реліз кандидати) то зручність порядком зросла, мінус в порівнянні з 10.10 ніби нема (хіба можливо чуть більше памяті жре), додались лише плюси із зручністю і швидкістю

Підпис

Аватар

Всього повідомлень 3271

ПП

За традицією останній білд Опери 3115 зробили фінальним для 10.51 - http://get.opera.com/pub/opera/win/1051/int/Opera_1051_int_Setup.exe підвищилась стабільність і швидкість

Підпис

Аватар
РангРангРангРангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 908

Зареєстрований 2006-03-19

ПП

Встановлював по мірі появи нових версій, але так звикнути і не зміг

продовжую користуватись Mozilla Firefox

Аватар

Всього повідомлень 1315

Зареєстрований 2006-01-13

ПП

Останім  часом користуюся все частіше хромом, хоча стоїтьі оновлена опера і фф. Опера дійсно поважчала, хоча до перезавантаження не доходить, але після виключення реально в процесах ще хвилин 10-15 висить. Це помітно якщо хочеш виключити девайс , а він у відповідь спішно закриває оперу, з хромом цього немає..........

Аватар
РангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 339

Зареєстрований 2007-06-14

ПП

Опера уже не та. На хром переліз.

Підпис

signature_image

-Oh my God! They’ve killed Kenny!
-You bastards!