Welcome guest, please Вхід or Реєстрація

Cервіс сарненських маршруток!

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 1870

Зареєстрований 2005-11-22

ПП

Нарешті я виложу фоткі і напишу своє ставлення до сабжу!

Їхав я в неділю (22 квітня) в Київ маршруткою бариги Бігуна.
З самого початку вона мені не сподобалося. Все почалося з воділи, точніше з його вигляду і мови, але відношення до клієнтів було нармальне.
Далі йде двері багажніка - вони не зачинялися а закручувались на болт smile
Потім в машині було доволі таки велика дирка на останній сходинці і воділа її закривав всяким шмотками smile
Потім ми виїхали з Сарн, але так як народу було мало то воділа поїхав по всі попутнім селам - Клесів, Рокитне (як виявилося на фарт.)
Вобщем їду я собі, вже наче і на ці всі трабли забив, бо в Київ хотілося і  тут по дорозі я чую протівний писка за ним різке тормозіння маршрутки, потім переляк воділи і кучу диму в дзеркалі заднього виду.
Вобщем всі відразу вибігли з маршрутки і побачили таку картину (див. фото)

Жінки відразу - “.. мабуть ми родилися в сорочці...” і тому подібне, мужики - “.... уакуеть наh…. [censored]”
Особисто я не вважаю що родилився в сорочці ( відносно цього випадку) але в шоці теж був!
Добре що це все було на повороті і воділа повертаючи скинув швидкість бо якби ми поїхали по трассі зі швидкістю більше ніж 80 то хз чи я б це все писав!.

Вобщем проторчавши годинку на дорозі ми дочекалися нову маршрутку  і знову похали на Київ. Нова була троха краща але багажник там відкривався отвьрткою smile але колеса не відпадали.

Підпис

- Ото буде так як із ним! (c) katuxa
- я ж тебе заадміню (c) MaraviXer

обмін WMZ з бонусами
Мій блог - http://odarchuk.com

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 2414

Зареєстрований 2006-10-06

ПП

Бігунові маршрутки постійно в русі... знайомий воділа сам говорив, що спати 5 годин на добу для нього це було розкіш, бо зазвичай менше 5 годин спить.
Звичайно, водії і насамперед власники бусів, хто має ліцензію перевозити пасажирів по вказаному курсу Сарни-Київ-Сарни про безпеку думають в останню чергу. Насамперед... гроші.
Я стараюсь їхати зі знайомими Сарненськими водіями або на високосервісних маршрутках (Рівненські, Кузнецовські перевізники). А саме краще... потягом. Добре, що мені не так часто треба в столицю як Фанті wink

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 1870

ПП

Ти правий - з КИєва є вибір маршруток а з Сарн амйже немае smile
От і приходиться так екстримально їздити smile

Підпис

обмін WMZ з бонусами

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 3271

ПП

Штани хоч відстірались?  oh oh  бо важко в такому випадку стрмати адреналін  LOL

Підпис

Реєстрація на форумі закрита вже дуже довгий час, і можливо відновиться і перший час буде лише по запрошеннях вже зареєстрованих користувачів. Нагадування паролю

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 1870

ПП

tongue wink так вони чисті лишилися smile
Так ми не роздуплилися в чому справи доки воділа не зупинився а потім вже і не так то й страшно було!

Підпис

обмін WMZ з бонусами

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 822

Зареєстрований 2005-12-04

ПП

Fanta - 28 Квітень 2007 08:14

tongue wink так вони чисті лишилися smile
Так ми не роздуплилися в чому справи доки воділа не зупинився а потім вже і не так то й страшно було!

_А в лотереї грати не пробував?

Підпис

signature_image
Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 2414

ПП

А взяти до уваги наші міські маршрутки: до місця (як завжди) немає, то задні двері не відкривають, то раніше по графіку відправляються... жах

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 822

Зареєстрований 2005-12-04

ПП

_Між іншим, про задні двері, анекдот:
_Переповнена маршрутка зупиняється на зупинці, ну і звичайно, відкриті лише передні двері. З заднього сидіння підіймається здоровенний жлобяра і кричить через весь автобус: Гандон, дверь открой!!!
_На наступній зупинці до дверей підходить старенька бабця і - у бік водія: Гандон, сынок, открой двери!

Підпис

signature_image
Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 256

Зареєстрований 2006-10-11

ПП

Якщо на Київ то краще вже поїздом - і надійніше і зручніше! Але випадок унікальний smile 
Ще мені подобаються міські маршрутки - поки навколо Сарн не обкружляють, до потрібної
точки не довезуть! Скоріше вже пішки виходить.

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 2414

ПП

Да, це точно. Їду на роботу: Дослідна-Фокстрот. Раніше тільки через автовокзал, а тепер ще і Набережна та ДАІ. Набере народу, що дихати немає чим. Сільські бабки буває із таким “ароматом” їдуть, що здається до вечора не вивітриться.

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 2414

ПП

З 1 липня змінені напрямки міських маршруток. Наприклад, “зелена” маршрутка раніше їздила по маршруту “Гагаріна-СЗМТК”, то зараз “Гагаріна-Дослідна”. Про решту змін, поки не знаю.

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 1315

Зареєстрований 2006-01-13

ПП

Кіньте хто на форум - новий розклад руху маршруток , ато знову від імені і во благо народу змінили а в місцевій пресі недодули опублікувати новий розклад...........

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 2414

ПП

На 2 хв раніше, ніж було. А от напрям, то змінено капітально.

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 2629

Зареєстрований 2006-12-26

ПП

Та де там!!!
Сьогодні як завжди їду на Рівне, стою чекаю маршрутку, мені тітонька підходить, і каже, нема маршрутки, буде аж через 40 хв.
Мене аж ошпарило! Як на автовокзал добраться!??
А це пов”язано що пенсіонерам безкоштовний проїзд, от і скоротили маршрути!

Ранг

Всього повідомлень 19

Зареєстрований 2005-12-24

ПП

Ха, я їхав 1го липня...сіли в маршрутку згідно записаних прізвищ у водія на листку. Сидим. Я питаю водія коли маршрутка відправляеться (бо вона на 16-00 а вже було 16-05)? Він каже, що нікуда він не відправляеться. Я питаю знову:” Ну, а ця маршрутка коли їде?” Він каже, що нікуда вона не їде. У народа паніка...бо хтось там на поїзд в Кєві потім сідав. А водій сидить і йому все одно.  Потім вясняється, що він подзвонив іншому водію з більшим бусом, щоб забрать всіх, хто не вліз в цю маршрутку. Поки приїхав водій з більшим бусом, та ще ми в пробці під Києвом постояли...запізнились нормально. Добре, що мені на поїзд не треба було. Ну і + до цього шансон рубав всю дорогу vampire  Маршрутка була від Бігуна! Та щей грошей забрали 50 грн... mad

Аватар
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг
Ранг

Всього повідомлень 289

Зареєстрований 2006-02-19

ПП

Тю, було прикольно їхати в мерседесі грузовому з відірваними кріслами. Я тупо ох....л. Питаю:”Радіо є?”. Дурне запитання. Голову покласти то взагалі не реально - немає куди. Питаю “і що 50 грн?” Також дурне запитання. Каже:”До Бігуна...”. Ну ясно хто ж камандір. Ну матюків просто напросто не хватало.
  І що ж виходить, мусиш терпіти, бо треба комусь на роботу, на навчання чи ще кудись. А як люди їдуть, ну то можна і гроші дерти і возити як біжинців.
  P.S.
Класна маршрутка була на 8 місць VW: кіно, приємний водій, чистенько і немає місця бидлу, де горілку жрать.

Підпис

Життя прекрасне! Як би хтось і не сказав!