Welcome guest, please Вхід or Реєстрація

Cервіс сарненських маршруток!

Аватар
РангРангРангРангРангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 1870

Зареєстрований 2005-11-22

ПП

Нарешті я виложу фоткі і напишу своє ставлення до сабжу!

Їхав я в неділю (22 квітня) в Київ маршруткою бариги Бігуна.
З самого початку вона мені не сподобалося. Все почалося з воділи, точніше з його вигляду і мови, але відношення до клієнтів було нармальне.
Далі йде двері багажніка - вони не зачинялися а закручувались на болт smile
Потім в машині було доволі таки велика дирка на останній сходинці і воділа її закривав всяким шмотками smile
Потім ми виїхали з Сарн, але так як народу було мало то воділа поїхав по всі попутнім селам - Клесів, Рокитне (як виявилося на фарт.)
Вобщем їду я собі, вже наче і на ці всі трабли забив, бо в Київ хотілося і  тут по дорозі я чую протівний писка за ним різке тормозіння маршрутки, потім переляк воділи і кучу диму в дзеркалі заднього виду.
Вобщем всі відразу вибігли з маршрутки і побачили таку картину (див. фото)

Жінки відразу - “.. мабуть ми родилися в сорочці...” і тому подібне, мужики - “.... уакуеть наh…. [censored]”
Особисто я не вважаю що родилився в сорочці ( відносно цього випадку) але в шоці теж був!
Добре що це все було на повороті і воділа повертаючи скинув швидкість бо якби ми поїхали по трассі зі швидкістю більше ніж 80 то хз чи я б це все писав!.

Вобщем проторчавши годинку на дорозі ми дочекалися нову маршрутку  і знову похали на Київ. Нова була троха краща але багажник там відкривався отвьрткою smile але колеса не відпадали.

Підпис

- Ото буде так як із ним! (c) katuxa
- я ж тебе заадміню (c) MaraviXer

обмін WMZ з бонусами
Мій блог - http://odarchuk.com

Аватар

Всього повідомлень 2414

Зареєстрований 2006-10-06

ПП

Бігунові маршрутки постійно в русі... знайомий воділа сам говорив, що спати 5 годин на добу для нього це було розкіш, бо зазвичай менше 5 годин спить.
Звичайно, водії і насамперед власники бусів, хто має ліцензію перевозити пасажирів по вказаному курсу Сарни-Київ-Сарни про безпеку думають в останню чергу. Насамперед... гроші.
Я стараюсь їхати зі знайомими Сарненськими водіями або на високосервісних маршрутках (Рівненські, Кузнецовські перевізники). А саме краще... потягом. Добре, що мені не так часто треба в столицю як Фанті wink

Аватар

Всього повідомлень 1870

ПП

Ти правий - з КИєва є вибір маршруток а з Сарн амйже немае smile
От і приходиться так екстримально їздити smile

Підпис

обмін WMZ з бонусами

Аватар

Всього повідомлень 3271

ПП

Штани хоч відстірались?  oh oh  бо важко в такому випадку стрмати адреналін  LOL

Підпис

Реєстрація на форумі закрита вже дуже довгий час, і можливо відновиться і перший час буде лише по запрошеннях вже зареєстрованих користувачів. Нагадування паролю

Аватар

Всього повідомлень 1870

ПП

tongue wink так вони чисті лишилися smile
Так ми не роздуплилися в чому справи доки воділа не зупинився а потім вже і не так то й страшно було!

Підпис

обмін WMZ з бонусами

Аватар
РангРангРангРангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 822

Зареєстрований 2005-12-04

ПП

Fanta - 28 Квітень 2007 08:14

tongue wink так вони чисті лишилися smile
Так ми не роздуплилися в чому справи доки воділа не зупинився а потім вже і не так то й страшно було!

_А в лотереї грати не пробував?

Підпис

signature_image
Аватар

Всього повідомлень 2414

ПП

А взяти до уваги наші міські маршрутки: до місця (як завжди) немає, то задні двері не відкривають, то раніше по графіку відправляються... жах

Аватар
РангРангРангРангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 822

Зареєстрований 2005-12-04

ПП

_Між іншим, про задні двері, анекдот:
_Переповнена маршрутка зупиняється на зупинці, ну і звичайно, відкриті лише передні двері. З заднього сидіння підіймається здоровенний жлобяра і кричить через весь автобус: Гандон, дверь открой!!!
_На наступній зупинці до дверей підходить старенька бабця і - у бік водія: Гандон, сынок, открой двери!

Підпис

signature_image
Аватар
РангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 256

Зареєстрований 2006-10-11

ПП

Якщо на Київ то краще вже поїздом - і надійніше і зручніше! Але випадок унікальний smile 
Ще мені подобаються міські маршрутки - поки навколо Сарн не обкружляють, до потрібної
точки не довезуть! Скоріше вже пішки виходить.

Аватар

Всього повідомлень 2414

ПП

Да, це точно. Їду на роботу: Дослідна-Фокстрот. Раніше тільки через автовокзал, а тепер ще і Набережна та ДАІ. Набере народу, що дихати немає чим. Сільські бабки буває із таким “ароматом” їдуть, що здається до вечора не вивітриться.

Аватар

Всього повідомлень 2414

ПП

З 1 липня змінені напрямки міських маршруток. Наприклад, “зелена” маршрутка раніше їздила по маршруту “Гагаріна-СЗМТК”, то зараз “Гагаріна-Дослідна”. Про решту змін, поки не знаю.

Аватар

Всього повідомлень 1315

Зареєстрований 2006-01-13

ПП

Кіньте хто на форум - новий розклад руху маршруток , ато знову від імені і во благо народу змінили а в місцевій пресі недодули опублікувати новий розклад...........

Аватар

Всього повідомлень 2414

ПП

На 2 хв раніше, ніж було. А от напрям, то змінено капітально.

Аватар

Всього повідомлень 2629

Зареєстрований 2006-12-26

ПП

Та де там!!!
Сьогодні як завжди їду на Рівне, стою чекаю маршрутку, мені тітонька підходить, і каже, нема маршрутки, буде аж через 40 хв.
Мене аж ошпарило! Як на автовокзал добраться!??
А це пов”язано що пенсіонерам безкоштовний проїзд, от і скоротили маршрути!

Ранг

Всього повідомлень 19

Зареєстрований 2005-12-24

ПП

Ха, я їхав 1го липня...сіли в маршрутку згідно записаних прізвищ у водія на листку. Сидим. Я питаю водія коли маршрутка відправляеться (бо вона на 16-00 а вже було 16-05)? Він каже, що нікуда він не відправляеться. Я питаю знову:” Ну, а ця маршрутка коли їде?” Він каже, що нікуда вона не їде. У народа паніка...бо хтось там на поїзд в Кєві потім сідав. А водій сидить і йому все одно.  Потім вясняється, що він подзвонив іншому водію з більшим бусом, щоб забрать всіх, хто не вліз в цю маршрутку. Поки приїхав водій з більшим бусом, та ще ми в пробці під Києвом постояли...запізнились нормально. Добре, що мені на поїзд не треба було. Ну і + до цього шансон рубав всю дорогу vampire  Маршрутка була від Бігуна! Та щей грошей забрали 50 грн... mad

Аватар
РангРангРангРангРангРанг

Всього повідомлень 289

Зареєстрований 2006-02-19

ПП

Тю, було прикольно їхати в мерседесі грузовому з відірваними кріслами. Я тупо ох....л. Питаю:”Радіо є?”. Дурне запитання. Голову покласти то взагалі не реально - немає куди. Питаю “і що 50 грн?” Також дурне запитання. Каже:”До Бігуна...”. Ну ясно хто ж камандір. Ну матюків просто напросто не хватало.
  І що ж виходить, мусиш терпіти, бо треба комусь на роботу, на навчання чи ще кудись. А як люди їдуть, ну то можна і гроші дерти і возити як біжинців.
  P.S.
Класна маршрутка була на 8 місць VW: кіно, приємний водій, чистенько і немає місця бидлу, де горілку жрать.

Підпис

Життя прекрасне! Як би хтось і не сказав!